Nekretnine u Marinkova bara
2
Aktivnih oglasa
€2.517
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
219.000 €
2.517 €/m²
Četvorosoban·87 m²·1/1 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Marinkova bara?
Trenutno ima 2 aktivnih oglasa za nekretnine u Marinkova bara, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Marinkova bara?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Marinkova bara počinje od €219.000.
Sa kojih portala su oglasi za Marinkova bara?
SviStanovi prikazuje oglase za Marinkova bara sa sledećih portala: halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.