Nekretnine u Blok 70
19
Aktivnih oglasa
€1.352
Prosečna cena/m²
€3.609
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
13%
75%
13%
Dobra cena (13%)Prosečna (75%)Skupo (13%)
Oglasi
3.5k/3.6k€/m²
4zida
220.000 €
3.492 €/m²
Dvosoban·63 m²·4/11 sprat
Pogledaj na:
3.6k/3.6k€/m²
4zida
175.000 €
3.646 €/m²
Dvosoban·48 m²·12/15 sprat
Pogledaj na:
3.6k/3.6k€/m²
4zida
228.000 €
3.563 €/m²
Dvosoban·64 m²·3/9 sprat
Pogledaj na:
4.1k/3.6k€/m²
4zida
198.000 €
4.125 €/m²
Jednoiposoban·48 m²·8/11 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Blok 70?
Prosečna cena kvadrata u Blok 70, Beograd iznosi €1.352/m². Medijana cena je €3.609/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 70?
Trenutno ima 19 aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 70, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Blok 70?
Od svih oglasa u Blok 70: 13% ima dobru cenu (ispod medijane), 75% je oko proseka, a 13% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Blok 70?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Blok 70 počinje od €175.000.
Sa kojih portala su oglasi za Blok 70?
SviStanovi prikazuje oglase za Blok 70 sa sledećih portala: 4zida, angazman-nekretnine.rs. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.