Nekretnine u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
28
Aktivnih oglasa
€730
Prosečna cena/m²
€3.255
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
13%
88%
Dobra cena (13%)Prosečna (88%)Skupo (0%)
Oglasi
3.3k/3.4k€/m²
cityexpert
439.100 €
3.302 €/m²
Četvorosoban·133 m²·5/7 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva?
Prosečna cena kvadrata u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva, Beograd iznosi €730/m². Medijana cena je €3.255/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva?
Trenutno ima 28 aktivnih oglasa za nekretnine u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva?
Od svih oglasa u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva: 13% ima dobru cenu (ispod medijane), 88% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva počinje od €117.975.
Sa kojih portala su oglasi za Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva?
SviStanovi prikazuje oglase za Bulbulder, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva sa sledećih portala: cityexpert. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.