Nekretnine u Novi Grad
45
Aktivnih oglasa
€1.517
Prosečna cena/m²
€2.337
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
33%
53%
14%
Dobra cena (33%)Prosečna (53%)Skupo (14%)
Oglasi
1.1k/2.7k€/m²
4zida
79.900 €
1.141 €/m²
Dvosoban·70 m²·Suteren
Pogledaj na:
2k/2.7k€/m²
4zida
75.000 €
1.974 €/m²
Jednoiposoban·38 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
1.6k/2.7k€/m²
4zida
250.000 €
1.613 €/m²
Trosoban·155 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Novi Grad?
Prosečna cena kvadrata u Novi Grad, Beograd iznosi €1.517/m². Medijana cena je €2.337/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Novi Grad?
Trenutno ima 45 aktivnih oglasa za nekretnine u Novi Grad, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Novi Grad?
Od svih oglasa u Novi Grad: 33% ima dobru cenu (ispod medijane), 53% je oko proseka, a 14% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Novi Grad?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Novi Grad počinje od €42.500.
Sa kojih portala su oglasi za Novi Grad?
SviStanovi prikazuje oglase za Novi Grad sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.