Nekretnine u Blok 29
23
Aktivnih oglasa
€959
Prosečna cena/m²
€2.971
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
10%
60%
30%
Dobra cena (10%)Prosečna (60%)Skupo (30%)
Oglasi
2.6k/3.6k€/m²
4zida
325.000 €
2.621 €/m²
Petosoban·124 m²·7/7 sprat
4min1min2min30min
Pogledaj na:
8/12€/m²
4zida
1.100 €
8 €/m²
Četvorosoban·130 m²·6/6 sprat
5min4min4min20min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Blok 29?
Prosečna cena kvadrata u Blok 29, Beograd iznosi €959/m². Medijana cena je €2.971/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 29?
Trenutno ima 23 aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 29, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Blok 29?
Od svih oglasa u Blok 29: 10% ima dobru cenu (ispod medijane), 60% je oko proseka, a 30% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Blok 29?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Blok 29 počinje od €21.000.
Sa kojih portala su oglasi za Blok 29?
SviStanovi prikazuje oglase za Blok 29 sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.