Nekretnine u Dorćol, Centar, Širi centar
62
Aktivnih oglasa
€605
Prosečna cena/m²
€3.679
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
13%
75%
12%
Dobra cena (13%)Prosečna (75%)Skupo (12%)
Oglasi
3.7k/3.7k€/m²
cityexpert
695.703 €
3.681 €/m²
Petosoban·189 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Dorćol, Centar, Širi centar?
Prosečna cena kvadrata u Dorćol, Centar, Širi centar, Beograd iznosi €605/m². Medijana cena je €3.679/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Dorćol, Centar, Širi centar?
Trenutno ima 62 aktivnih oglasa za nekretnine u Dorćol, Centar, Širi centar, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Dorćol, Centar, Širi centar?
Od svih oglasa u Dorćol, Centar, Širi centar: 13% ima dobru cenu (ispod medijane), 75% je oko proseka, a 12% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Dorćol, Centar, Širi centar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Dorćol, Centar, Širi centar počinje od €145.000.
Sa kojih portala su oglasi za Dorćol, Centar, Širi centar?
SviStanovi prikazuje oglase za Dorćol, Centar, Širi centar sa sledećih portala: cityexpert. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.