Nekretnine u Zeleno Brdo
75
Aktivnih oglasa
€1.313
Prosečna cena/m²
€2.527
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
16%
72%
12%
Dobra cena (16%)Prosečna (72%)Skupo (12%)
Oglasi
1.3k/2.8k€/m²
nekretnine
133.900 €
1.300 €/m²
Dvosoban·103 m²·Suteren
Pogledaj na:
8/9€/m²
nekretnine
550 €
8 €/m²
Dvosoban·65 m²·3/4 sprat
Pogledaj na:
2.4k/2.8k€/m²
nekretnine
87.300 €
2.359 €/m²
Dvosoban·37 m²·Suteren
Pogledaj na:
1.9k/2.8k€/m²
nekretnine
153.900 €
1.900 €/m²
Jednosoban·81 m²·Suteren
Pogledaj na:
2.3k/2.8k€/m²
nekretnine
79.000 €
2.324 €/m²
Jednosoban·34 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Zeleno Brdo?
Prosečna cena kvadrata u Zeleno Brdo, Beograd iznosi €1.313/m². Medijana cena je €2.527/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Zeleno Brdo?
Trenutno ima 75 aktivnih oglasa za nekretnine u Zeleno Brdo, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Zeleno Brdo?
Od svih oglasa u Zeleno Brdo: 16% ima dobru cenu (ispod medijane), 72% je oko proseka, a 12% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Zeleno Brdo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Zeleno Brdo počinje od €25.000.
Sa kojih portala su oglasi za Zeleno Brdo?
SviStanovi prikazuje oglase za Zeleno Brdo sa sledećih portala: 4zida, cityexpert, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.