Nekretnine u Veliki Mokri Lug
76
Aktivnih oglasa
€1.391
Prosečna cena/m²
€2.300
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
81%
13%
Dobra cena (7%)Prosečna (81%)Skupo (13%)
Oglasi
8/9€/m²
nekretnine
400 €
8 €/m²
Dvosoban·52 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
4/9€/m²
nekretnine
400 €
4 €/m²
Trosoban·100 m²·Suteren
Pogledaj na:
8/9€/m²
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera·30 m²·1/5 sprat
6min2min2min
Pogledaj na:
2.3k/2.3k€/m²
nekretnine
72.105 €
2.300 €/m²
Jednosoban·31.35 m²·1/3 sprat
5min2min6min
Pogledaj na:
2.3k/2.3k€/m²
nekretnine
68.747 €
2.292 €/m²
Jednosoban·30 m²·3/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Veliki Mokri Lug?
Prosečna cena kvadrata u Veliki Mokri Lug, Beograd iznosi €1.391/m². Medijana cena je €2.300/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Veliki Mokri Lug?
Trenutno ima 76 aktivnih oglasa za nekretnine u Veliki Mokri Lug, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Veliki Mokri Lug?
Od svih oglasa u Veliki Mokri Lug: 7% ima dobru cenu (ispod medijane), 81% je oko proseka, a 13% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Veliki Mokri Lug?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Veliki Mokri Lug počinje od €47.982.
Sa kojih portala su oglasi za Veliki Mokri Lug?
SviStanovi prikazuje oglase za Veliki Mokri Lug sa sledećih portala: 4zida, cityexpert, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.