Nekretnine u Slavujev Venac
65
Aktivnih oglasa
€2.261
Prosečna cena/m²
€3.529
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
13%
63%
24%
Dobra cena (13%)Prosečna (63%)Skupo (24%)
Oglasi
1.8k/3.5k€/m²
nekretnine
210.000 €
1.780 €/m²
Petosoban·118 m²·2/2 sprat
Pogledaj na:
2.6k/3.5k€/m²
nekretnine
205.000 €
2.563 €/m²
Trosoban·80 m²·Suteren
Pogledaj na:
3.1k/3.5k€/m²
nekretnine
130.000 €
3.095 €/m²
Jednosoban·42 m²·4/4 sprat
2min2min2min8min
Pogledaj na:
3.1k/3.5k€/m²
nekretnine
381.083 €
3.098 €/m²
Četvorosoban·123 m²·6/7 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Slavujev Venac?
Prosečna cena kvadrata u Slavujev Venac, Beograd iznosi €2.261/m². Medijana cena je €3.529/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Slavujev Venac?
Trenutno ima 65 aktivnih oglasa za nekretnine u Slavujev Venac, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Slavujev Venac?
Od svih oglasa u Slavujev Venac: 13% ima dobru cenu (ispod medijane), 63% je oko proseka, a 24% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Slavujev Venac?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Slavujev Venac počinje od €15.000.
Sa kojih portala su oglasi za Slavujev Venac?
SviStanovi prikazuje oglase za Slavujev Venac sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.