Nekretnine u Barič
28
Aktivnih oglasa
€1.230
Prosečna cena/m²
€1.048
Medijana cena/m²
Oglasi
603/1.3k€/m²
4zida
105.000 €
603 €/m²
10 soba·174 m²
4min11min13min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Barič?
Prosečna cena kvadrata u Barič, Beograd iznosi €1.230/m². Medijana cena je €1.048/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Barič?
Trenutno ima 28 aktivnih oglasa za nekretnine u Barič, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Barič?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Barič počinje od €21.500.
Sa kojih portala su oglasi za Barič?
SviStanovi prikazuje oglase za Barič sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.