Nekretnine u Trošarina
198
Aktivnih oglasa
€1.976
Prosečna cena/m²
€3.456
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
84%
11%
Dobra cena (4%)Prosečna (84%)Skupo (11%)
Oglasi
2.5k/3.4k€/m²
nekretnine
236.000 €
2.452 €/m²
Četvorosoban·96.26 m²·1/7 sprat
Pogledaj na:
2.9k/3.4k€/m²
nekretnine
181.500 €
2.881 €/m²
Trosoban·63 m²·3/6 sprat
Pogledaj na:
3k/3.4k€/m²
nekretnine
216.008 €
2.959 €/m²
Trosoban·73 m²·3/6 sprat
Pogledaj na:
3.1k/3.4k€/m²
nekretnine
149.677 €
3.055 €/m²
Dvosoban·49 m²·4/6 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Trošarina?
Prosečna cena kvadrata u Trošarina, Beograd iznosi €1.976/m². Medijana cena je €3.456/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Trošarina?
Trenutno ima 198 aktivnih oglasa za nekretnine u Trošarina, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Trošarina?
Od svih oglasa u Trošarina: 4% ima dobru cenu (ispod medijane), 84% je oko proseka, a 11% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Trošarina?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Trošarina počinje od €14.000.
Sa kojih portala su oglasi za Trošarina?
SviStanovi prikazuje oglase za Trošarina sa sledećih portala: 4zida, cityexpert, eminentnekretnine.rs, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.