Nekretnine u Kosančićev venac
46
Aktivnih oglasa
€2.064
Prosečna cena/m²
€3.706
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
29%
49%
22%
Dobra cena (29%)Prosečna (49%)Skupo (22%)
Oglasi
9/16€/m²
nekretnine
1.300 €
9 €/m²
Četvorosoban·150 m²·2/4 sprat
Pogledaj na:
3.2k/3.7k€/m²
nekretnine
548.900 €
3.229 €/m²
Petosoban·170 m²·5/5 sprat
1min1min1min3min
Pogledaj na:
3.7k/3.7k€/m²
nekretnine
174.000 €
3.702 €/m²
Dvosoban·47 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
10/16€/m²
nekretnine
600 €
10 €/m²
Dvosoban·60 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Kosančićev venac?
Prosečna cena kvadrata u Kosančićev venac, Beograd iznosi €2.064/m². Medijana cena je €3.706/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kosančićev venac?
Trenutno ima 46 aktivnih oglasa za nekretnine u Kosančićev venac, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Kosančićev venac?
Od svih oglasa u Kosančićev venac: 29% ima dobru cenu (ispod medijane), 49% je oko proseka, a 22% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kosančićev venac?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kosančićev venac počinje od €115.000.
Sa kojih portala su oglasi za Kosančićev venac?
SviStanovi prikazuje oglase za Kosančićev venac sa sledećih portala: 4zida, bildingnekretnine.rs, halooglasi, nekretnine, predragnekretnine.rs. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.