Nekretnine u Kaluđerica
265
Aktivnih oglasa
€1.241
Prosečna cena/m²
€1.800
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
13%
78%
Dobra cena (13%)Prosečna (78%)Skupo (9%)
Oglasi
1.2k/1.9k€/m²
nekretnine
125.000 €
1.168 €/m²
Četvorosoban·107 m²·1/2 sprat
6min4min1min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Kaluđerica?
Prosečna cena kvadrata u Kaluđerica, Beograd iznosi €1.241/m². Medijana cena je €1.800/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kaluđerica?
Trenutno ima 265 aktivnih oglasa za nekretnine u Kaluđerica, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Kaluđerica?
Od svih oglasa u Kaluđerica: 13% ima dobru cenu (ispod medijane), 78% je oko proseka, a 9% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kaluđerica?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kaluđerica počinje od €48.000.
Sa kojih portala su oglasi za Kaluđerica?
SviStanovi prikazuje oglase za Kaluđerica sa sledećih portala: 4zida, atasenekretnine.rs, bghome.rs, cityexpert, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.