Nekretnine u Čukarička Padina
90
Aktivnih oglasa
€1.641
Prosečna cena/m²
€3.102
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
12%
81%
Dobra cena (12%)Prosečna (81%)Skupo (7%)
Oglasi
3.3k/3.2k€/m²
4zida
128.000 €
3.282 €/m²
Dvosoban·39 m²·7/8 sprat
2min1min1min2min
Pogledaj na:
2.4k/3.2k€/m²
4zida
158.000 €
2.394 €/m²
Dvosoban·66 m²·7/8 sprat
5min1min2min5min
Pogledaj na:
3.1k/3.2k€/m²
nekretnine
95.000 €
3.065 €/m²
Jednosoban·31 m²·3/9 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Čukarička Padina?
Prosečna cena kvadrata u Čukarička Padina, Beograd iznosi €1.641/m². Medijana cena je €3.102/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Čukarička Padina?
Trenutno ima 90 aktivnih oglasa za nekretnine u Čukarička Padina, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Čukarička Padina?
Od svih oglasa u Čukarička Padina: 12% ima dobru cenu (ispod medijane), 81% je oko proseka, a 7% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Čukarička Padina?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Čukarička Padina počinje od €47.500.
Sa kojih portala su oglasi za Čukarička Padina?
SviStanovi prikazuje oglase za Čukarička Padina sa sledećih portala: 4zida, cityexpert, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.