Nekretnine u Železnik
151
Aktivnih oglasa
€1.631
Prosečna cena/m²
€2.322
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
13%
72%
15%
Dobra cena (13%)Prosečna (72%)Skupo (15%)
Oglasi
2.3k/2.4k€/m²
4zida
82.800 €
2.300 €/m²
Dvoiposoban·36 m²·Suteren
7min2min9min
Pogledaj na:
1.7k/2.4k€/m²
nekretnine
178.160 €
1.713 €/m²
Četvorosoban·104 m²·2. sprat
5min1min2min
Pogledaj na:
2k/2.4k€/m²
nekretnine
116.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban·58 m²·1/3 sprat
Pogledaj na:
1.8k/2.4k€/m²
4zida
83.000 €
1.804 €/m²
Jednoiposoban·46 m²·1/1 sprat
2min4min3min
Pogledaj na:
1.9k/2.4k€/m²
nekretnine
115.000 €
1.917 €/m²
Trosoban·60 m²·3/3 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Železnik?
Prosečna cena kvadrata u Železnik, Beograd iznosi €1.631/m². Medijana cena je €2.322/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Železnik?
Trenutno ima 151 aktivnih oglasa za nekretnine u Železnik, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Železnik?
Od svih oglasa u Železnik: 13% ima dobru cenu (ispod medijane), 72% je oko proseka, a 15% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Železnik?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Železnik počinje od €46.000.
Sa kojih portala su oglasi za Železnik?
SviStanovi prikazuje oglase za Železnik sa sledećih portala: 4zida, atasenekretnine.rs, cityexpert, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.