Nekretnine u Višnjička banja, Sunnyville
21
Aktivnih oglasa
€660
Prosečna cena/m²
€2.820
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
10%
85%
Dobra cena (10%)Prosečna (85%)Skupo (5%)
Oglasi
10/11€/m²
cityexpert
700 €
10 €/m²
Dvosoban·67 m²·5/5 sprat
Pogledaj na:
3.1k/2.8k€/m²
cityexpert
135.000 €
3.068 €/m²
Jednoiposoban·44 m²·5/5 sprat
Pogledaj na:
3.2k/2.8k€/m²
cityexpert
215.000 €
3.209 €/m²
Dvosoban·67 m²·1/7 sprat
6min4min2min46min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Višnjička banja, Sunnyville?
Prosečna cena kvadrata u Višnjička banja, Sunnyville, Beograd iznosi €660/m². Medijana cena je €2.820/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Višnjička banja, Sunnyville?
Trenutno ima 21 aktivnih oglasa za nekretnine u Višnjička banja, Sunnyville, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Višnjička banja, Sunnyville?
Od svih oglasa u Višnjička banja, Sunnyville: 10% ima dobru cenu (ispod medijane), 85% je oko proseka, a 5% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Višnjička banja, Sunnyville?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Višnjička banja, Sunnyville počinje od €135.000.
Sa kojih portala su oglasi za Višnjička banja, Sunnyville?
SviStanovi prikazuje oglase za Višnjička banja, Sunnyville sa sledećih portala: cityexpert. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.