Nekretnine u Novi Beograd
171
Aktivnih oglasa
€855
Prosečna cena/m²
€3.475
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
37%
53%
Dobra cena (10%)Prosečna (37%)Skupo (53%)
Oglasi
6/15€/m²
nekretnine
700 €
6 €/m²
Trosoban·110 m²·6/6 sprat
Pogledaj na:
16/15€/m²
nekretnine
900 €
16 €/m²
Dvosoban·56 m²·10/12 sprat
Pogledaj na:
9/15€/m²
nekretnine
750 €
9 €/m²
Trosoban·82 m²·2/5 sprat
Pogledaj na:
3.8k/3.6k€/m²
nekretnine
186.000 €
3.796 €/m²
Dvosoban·49 m²·4/6 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Novi Beograd?
Prosečna cena kvadrata u Novi Beograd, Beograd iznosi €855/m². Medijana cena je €3.475/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Novi Beograd?
Trenutno ima 171 aktivnih oglasa za nekretnine u Novi Beograd, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Novi Beograd?
Od svih oglasa u Novi Beograd: 10% ima dobru cenu (ispod medijane), 37% je oko proseka, a 53% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Novi Beograd?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Novi Beograd počinje od €20.187.
Sa kojih portala su oglasi za Novi Beograd?
SviStanovi prikazuje oglase za Novi Beograd sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.