Nekretnine u Rušanj
20
Aktivnih oglasa
€882
Prosečna cena/m²
€1.027
Medijana cena/m²
Oglasi
675/1k€/m²
nekretnine
160.000 €
675 €/m²
Petosoban·237 m²
5min8min10min
Pogledaj na:
2k/1k€/m²
nekretnine
225.000 €
2.045 €/m²
10 soba·110 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Rušanj?
Prosečna cena kvadrata u Rušanj, Beograd iznosi €882/m². Medijana cena je €1.027/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Rušanj?
Trenutno ima 20 aktivnih oglasa za nekretnine u Rušanj, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Rušanj?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Rušanj počinje od €120.000.
Sa kojih portala su oglasi za Rušanj?
SviStanovi prikazuje oglase za Rušanj sa sledećih portala: 4zida, atasenekretnine.rs, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.