Nekretnine u Beograd (Zemun)
44
Aktivnih oglasa
€2.760
Prosečna cena/m²
€3.031
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
80%
12%
Dobra cena (7%)Prosečna (80%)Skupo (12%)
Oglasi
1.8k/3.2k€/m²
4zida
225.000 €
1.800 €/m²
Četvorosoban·125 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
2.8k/3.2k€/m²
4zida
375.000 €
2.841 €/m²
Trosoban·132 m²·2/3 sprat
1min5min6min16min
Pogledaj na:
2.8k/3.2k€/m²
4zida
198.800 €
2.800 €/m²
Trosoban·71 m²·4/6 sprat
4min2min1min15min
Pogledaj na:
2.8k/3.2k€/m²
nekretnine
660.000 €
2.797 €/m²
Petosoban·236 m²·2/2 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Beograd (Zemun)?
Prosečna cena kvadrata u Beograd (Zemun), Beograd iznosi €2.760/m². Medijana cena je €3.031/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Beograd (Zemun)?
Trenutno ima 44 aktivnih oglasa za nekretnine u Beograd (Zemun), Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Beograd (Zemun)?
Od svih oglasa u Beograd (Zemun): 7% ima dobru cenu (ispod medijane), 80% je oko proseka, a 12% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Beograd (Zemun)?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Beograd (Zemun) počinje od €13.800.
Sa kojih portala su oglasi za Beograd (Zemun)?
SviStanovi prikazuje oglase za Beograd (Zemun) sa sledećih portala: 4zida, angazman-nekretnine.rs, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.