Nekretnine u Blok 58
24
Aktivnih oglasa
€2.448
Prosečna cena/m²
€4.609
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
83%
12%
Dobra cena (4%)Prosečna (83%)Skupo (12%)
Oglasi
4.1k/4.6k€/m²
4zida
410.000 €
4.141 €/m²
Trosoban·99 m²·3/10 sprat
Pogledaj na:
4.5k/4.6k€/m²
4zida
376.000 €
4.530 €/m²
Dvoiposoban·83 m²·9/5 sprat
Pogledaj na:
4.6k/4.6k€/m²
4zida
295.000 €
4.609 €/m²
Trosoban·64 m²·5/10 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Blok 58?
Prosečna cena kvadrata u Blok 58, Beograd iznosi €2.448/m². Medijana cena je €4.609/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 58?
Trenutno ima 24 aktivnih oglasa za nekretnine u Blok 58, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Blok 58?
Od svih oglasa u Blok 58: 4% ima dobru cenu (ispod medijane), 83% je oko proseka, a 12% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Blok 58?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Blok 58 počinje od €295.000.
Sa kojih portala su oglasi za Blok 58?
SviStanovi prikazuje oglase za Blok 58 sa sledećih portala: 4zida, cityexpert, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.