Nekretnine u Tošin bunar
139
Aktivnih oglasa
€1.954
Prosečna cena/m²
€3.630
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
15%
73%
12%
Dobra cena (15%)Prosečna (73%)Skupo (12%)
Oglasi
18/18€/m²
4zida
1.800 €
18 €/m²
Četvorosoban·100 m²·8/9 sprat
Pogledaj na:
3.7k/3.7k€/m²
4zida
510.497 €
3.673 €/m²
Petosoban·139 m²·12/21 sprat
Pogledaj na:
3.7k/3.7k€/m²
4zida
381.692 €
3.706 €/m²
Četvorosoban·103 m²·9/10 sprat
Pogledaj na:
3k/3.7k€/m²
nekretnine
430.000 €
2.986 €/m²
Trosoban·144 m²·6/6 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Tošin bunar?
Prosečna cena kvadrata u Tošin bunar, Beograd iznosi €1.954/m². Medijana cena je €3.630/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Tošin bunar?
Trenutno ima 139 aktivnih oglasa za nekretnine u Tošin bunar, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Tošin bunar?
Od svih oglasa u Tošin bunar: 15% ima dobru cenu (ispod medijane), 73% je oko proseka, a 12% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Tošin bunar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Tošin bunar počinje od €19.900.
Sa kojih portala su oglasi za Tošin bunar?
SviStanovi prikazuje oglase za Tošin bunar sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine, nekretnineapartman.rs. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.