Nekretnine u Kneza Miloša
37
Aktivnih oglasa
€1.013
Prosečna cena/m²
€4.129
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
12%
56%
31%
Dobra cena (12%)Prosečna (56%)Skupo (31%)
Oglasi
nekretnine
400.000 €
2.703 €/m²
Petosoban·148 m²·5/7 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Kneza Miloša?
Prosečna cena kvadrata u Kneza Miloša, Beograd iznosi €1.013/m². Medijana cena je €4.129/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kneza Miloša?
Trenutno ima 37 aktivnih oglasa za nekretnine u Kneza Miloša, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Kneza Miloša?
Od svih oglasa u Kneza Miloša: 12% ima dobru cenu (ispod medijane), 56% je oko proseka, a 31% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kneza Miloša?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kneza Miloša počinje od €239.000.
Sa kojih portala su oglasi za Kneza Miloša?
SviStanovi prikazuje oglase za Kneza Miloša sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, jaricnekretnine.rs, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.