Nekretnine u Saobraćajni fakultet
46
Aktivnih oglasa
€1.813
Prosečna cena/m²
€3.444
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
74%
18%
Dobra cena (8%)Prosečna (74%)Skupo (18%)
Oglasi
3.5k/3.4k€/m²
4zida
317.660 €
3.530 €/m²
Troiposoban·90 m²·8/8 sprat
Pogledaj na:
2.8k/3.4k€/m²
4zida
139.000 €
2.780 €/m²
Dvosoban·50 m²·3/4 sprat
5min5min1min12min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Saobraćajni fakultet?
Prosečna cena kvadrata u Saobraćajni fakultet, Beograd iznosi €1.813/m². Medijana cena je €3.444/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Saobraćajni fakultet?
Trenutno ima 46 aktivnih oglasa za nekretnine u Saobraćajni fakultet, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Saobraćajni fakultet?
Od svih oglasa u Saobraćajni fakultet: 8% ima dobru cenu (ispod medijane), 74% je oko proseka, a 18% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Saobraćajni fakultet?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Saobraćajni fakultet počinje od €125.000.
Sa kojih portala su oglasi za Saobraćajni fakultet?
SviStanovi prikazuje oglase za Saobraćajni fakultet sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, jaricnekretnine.rs. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.