Nekretnine u Karađorđev trg
27
Aktivnih oglasa
€2.098
Prosečna cena/m²
€3.479
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
16%
60%
24%
Dobra cena (16%)Prosečna (60%)Skupo (24%)
Oglasi
2.2k/3.5k€/m²
4zida
350.000 €
2.215 €/m²
Petosoban·158 m²·4/5 sprat
2min2min3min2min
Pogledaj na:
2.5k/3.5k€/m²
4zida
245.000 €
2.500 €/m²
Trosoban·98 m²·3/3 sprat
Pogledaj na:
3.2k/3.5k€/m²
4zida
249.900 €
3.204 €/m²
Trosoban·78 m²·5/21 sprat
Pogledaj na:
3k/3.5k€/m²
4zida
350.000 €
3.017 €/m²
Četvorosoban·116 m²·4/5 sprat
Pogledaj na:
4k/3.5k€/m²
4zida
230.000 €
3.966 €/m²
Dvosoban·58 m²·2/16 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Karađorđev trg?
Prosečna cena kvadrata u Karađorđev trg, Beograd iznosi €2.098/m². Medijana cena je €3.479/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Karađorđev trg?
Trenutno ima 27 aktivnih oglasa za nekretnine u Karađorđev trg, Beograd. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Karađorđev trg?
Od svih oglasa u Karađorđev trg: 16% ima dobru cenu (ispod medijane), 60% je oko proseka, a 24% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Karađorđev trg?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Karađorđev trg počinje od €196.000.
Sa kojih portala su oglasi za Karađorđev trg?
SviStanovi prikazuje oglase za Karađorđev trg sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, teofilnekretnine.com. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.