Pronađeno
73
oglasa
Sačuvaj pretragu
549
/
731
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
549 €/m²
Dvosoban
·
82 m²
Srbobran
›
Turija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.500 €
261 €/m²
Petosoban
·
335 m²
Srbobran
›
Centar
Pogledaj oglas →
485
/
561
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.900 €
485 €/m²
Trosoban
·
144 m²
Srbobran
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
677
/
561
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
677 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Srbobran
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
583
/
561
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Srbobran
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
773
/
558
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.800 €
773 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Srbobran
›
Centar
Pogledaj oglas →
482
/
561
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
38.100 €
482 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Srbobran
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
540
/
561
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.000 €
540 €/m²
Petosoban
·
189 m²
Srbobran
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
765.000 €
3.446 €/m²
8 soba
·
222 m²
Srbobran
›
Turija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.400 €
1.614 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Prizemlje
Srbobran
Pogledaj oglas →
370
/
731
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
370 €/m²
7 soba
·
127 m²
·
1. sprat
Srbobran
›
Turija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
350 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Srbobran
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
135.000 €
491 €/m²
Četvorosoban
·
275 m²
Srbobran
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam