Nekretnine u Širi centar
15
Aktivnih oglasa
€567
Prosečna cena/m²
€540
Medijana cena/m²
Oglasi
258/561€/m²
4zida
23.000 €
258 €/m²
Trosoban·89 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
587/561€/m²
4zida
39.900 €
587 €/m²
Trosoban·68 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
476/561€/m²
4zida
49.500 €
476 €/m²
Trosoban·104 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
609/561€/m²
4zida
56.650 €
609 €/m²
Trosoban·93 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
434/561€/m²
4zida
77.250 €
434 €/m²
Trosoban·178 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
1.1k/561€/m²
4zida
79.300 €
1.086 €/m²
Petosoban·73 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
558/561€/m²
4zida
92.700 €
558 €/m²
Petosoban·166 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Širi centar?
Prosečna cena kvadrata u Širi centar, Srbobran iznosi €567/m². Medijana cena je €540/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Širi centar?
Trenutno ima 15 aktivnih oglasa za nekretnine u Širi centar, Srbobran. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Širi centar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Širi centar počinje od €23.000.
Sa kojih portala su oglasi za Širi centar?
SviStanovi prikazuje oglase za Širi centar sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.