Nekretnine u Turija
15
Aktivnih oglasa
€948
Prosečna cena/m²
€731
Medijana cena/m²
Oglasi
1.2k/731€/m²
4zida
94.760 €
1.215 €/m²
Dvosoban·78 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
759/731€/m²
4zida
110.000 €
759 €/m²
Petosoban·145 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
1.4k/731€/m²
4zida
118.450 €
1.394 €/m²
Trosoban·85 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
4zida
139.000 €
342 €/m²
Troiposoban·407 m²·Prizemlje
1min1min
Pogledaj na:
1.3k/731€/m²
4zida
250.000 €
1.263 €/m²
Petosoban·198 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Turija?
Prosečna cena kvadrata u Turija, Srbobran iznosi €948/m². Medijana cena je €731/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Turija?
Trenutno ima 15 aktivnih oglasa za nekretnine u Turija, Srbobran. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Turija?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Turija počinje od €35.000.
Sa kojih portala su oglasi za Turija?
SviStanovi prikazuje oglase za Turija sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.