Nekretnine u Centar
11
Aktivnih oglasa
€660
Prosečna cena/m²
€549
Medijana cena/m²
Oglasi
1.5k/558€/m²
4zida
56.650 €
1.491 €/m²
Jednosoban·38 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
563/558€/m²
4zida
103.000 €
563 €/m²
Dvosoban·183 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
558/558€/m²
4zida
106.000 €
558 €/m²
Petosoban·190 m²·Prizemlje
5min3min
Pogledaj na:
470/558€/m²
4zida
108.150 €
470 €/m²
Petosoban·230 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
1.1k/558€/m²
4zida
126.500 €
1.081 €/m²
Petosoban·117 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
480/558€/m²
4zida
133.900 €
480 €/m²
Četvorosoban·279 m²·Suteren
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Centar?
Prosečna cena kvadrata u Centar, Srbobran iznosi €660/m². Medijana cena je €549/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Centar?
Trenutno ima 11 aktivnih oglasa za nekretnine u Centar, Srbobran. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Centar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Centar počinje od €51.500.
Sa kojih portala su oglasi za Centar?
SviStanovi prikazuje oglase za Centar sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.