Pronađeno
820
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.000 €
1.386 €/m²
Četvorosoban
·
103.14 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.454 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
48.76 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
182.000 €
2.220 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
1/4 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.342 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
1.505 €/m²
Petosoban
·
103 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
1.493 €/m²
Dvosoban
·
48.22 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.660 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
5min
4min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Stara Pazova
›
Novi Banovci
3min
1min
1min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.119 €/m²
Petosoban
·
134 m²
·
1. sprat
Stara Pazova
›
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.800 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
107 m²
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.717 €
1.302 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Stara Pazova
8min
24min
8min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.020 €
1.308 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.131 €
1.469 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
4min
8min
9min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.512 €
1.469 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.674 €
1.452 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
4min
8min
9min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.420 €
1.668 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
5min
9min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.599 €
1.653 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.266 €
1.651 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.520 €
1.148 €/m²
Četvorosoban
·
118 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 41
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam