Nekretnine u Stari Banovci
155
Aktivnih oglasa
€1.582
Prosečna cena/m²
€1.640
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
77%
11%
Dobra cena (5%)Prosečna (77%)Skupo (11%)
Oglasi
1.5k/1.7k€/m²
nekretnine
107.900 €
1.540 €/m²
Četvorosoban·70.08 m²·3/5 sprat
Pogledaj na:
1.8k/1.7k€/m²
nekretnine
147.426 €
1.752 €/m²
Petosoban·84.13 m²·5/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Stari Banovci?
Prosečna cena kvadrata u Stari Banovci, Stara Pazova iznosi €1.582/m². Medijana cena je €1.640/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Stari Banovci?
Trenutno ima 155 aktivnih oglasa za nekretnine u Stari Banovci, Stara Pazova. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Stari Banovci?
Od svih oglasa u Stari Banovci: 5% ima dobru cenu (ispod medijane), 77% je oko proseka, a 11% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Stari Banovci?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Stari Banovci počinje od €45.090.
Sa kojih portala su oglasi za Stari Banovci?
SviStanovi prikazuje oglase za Stari Banovci sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.