Nekretnine u Surduk
36
Aktivnih oglasa
€1.594
Prosečna cena/m²
€1.093
Medijana cena/m²
Oglasi
809/1.2k€/m²
4zida
59.900 €
809 €/m²
Dvosoban·74 m²
7min10min
Pogledaj na:
1.2k/1.2k€/m²
4zida
72.000 €
1.200 €/m²
Jednosoban·60 m²
8min15min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Surduk?
Prosečna cena kvadrata u Surduk, Stara Pazova iznosi €1.594/m². Medijana cena je €1.093/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Surduk?
Trenutno ima 36 aktivnih oglasa za nekretnine u Surduk, Stara Pazova. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Surduk?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Surduk počinje od €33.000.
Sa kojih portala su oglasi za Surduk?
SviStanovi prikazuje oglase za Surduk sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.