Pronađeno
139
4zida
520.000 €
3.444 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
669.500 €
1.860 €/m²
6 soba
·
360 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
849 €/m²
Petosoban
·
377 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
1min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
2.986 €/m²
6 soba
·
144 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.390 €
2.116 €/m²
55 m²
4zida
340.000 €
698 €/m²
9 soba
·
487 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
Pogledaj na:
4zida
djinas.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
974 €/m²
Petosoban
·
222 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
1.645 €/m²
72 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
842 €/m²
7 soba
·
594 m²
Sremski Karlovci
3min
2min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
664 €/m²
Petosoban
·
256 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.310 €
2.829 €/m²
Trosoban
·
45 m²
Sremski Karlovci
›
Banstol
8min
48min
36min
45min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
339.900 €
944 €/m²
11 soba
·
360 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
670.000 €
2.049 €/m²
327 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
536 €/m²
Petosoban
·
504 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.259 €/m²
Petosoban
·
114 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.000 €
1.246 €/m²
Četvorosoban
·
224 m²
Sremski Karlovci
5min
2min
4min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.575.000 €
2.575 €/m²
9 soba
·
1000 m²
Sremski Karlovci
›
Banstol
11min
16min
Pogledaj oglas →
604
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
604 €/m²
Trosoban
·
207 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
553
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
553 €/m²
Petosoban
·
235 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
4min
4min
2min
24min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
567 €/m²
8 soba
·
300 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam