Nekretnine u Fruška Gora
14
Aktivnih oglasa
€2.075
Prosečna cena/m²
€1.703
Medijana cena/m²
Oglasi
4zida
139.000 €
5.792 €/m²
Garsonjera·24 m²·1/2 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Fruška Gora?
Prosečna cena kvadrata u Fruška Gora, Sremski Karlovci iznosi €2.075/m². Medijana cena je €1.703/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Fruška Gora?
Trenutno ima 14 aktivnih oglasa za nekretnine u Fruška Gora, Sremski Karlovci. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Fruška Gora?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Fruška Gora počinje od €50.000.
Sa kojih portala su oglasi za Fruška Gora?
SviStanovi prikazuje oglase za Fruška Gora sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.