Pronađeno
139
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.990 €
1.054 €/m²
Trosoban
·
130 m²
·
3/3 sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Sremski Karlovci
›
Dudara
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
1.023 €/m²
Trosoban
·
130 m²
·
2/2 sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
1.744 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Sremski Karlovci
›
Banstol
12min
17min
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.015 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
2/2 sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.639 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
1/1 sprat
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
17 €/m²
106 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
7 €/m²
250 m²
·
Prizemlje
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
1.223 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
689 €/m²
0 soba
·
180 m²
·
1/2 sprat
Sremski Karlovci
›
Doka
Pogledaj oglas →
4.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
475.000 €
4.567 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
1min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850.000 €
2.361 €/m²
6 soba
·
360 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
618.000 €
1.188 €/m²
7 soba
·
520 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.550 €/m²
6 soba
·
101 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
386 €/m²
Dvosoban
·
467 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
638.600 €
710 €/m²
10 soba
·
900 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
3.689 €/m²
Petosoban
·
103 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
4min
2min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.170 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Sremski Karlovci
›
Banstol
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.252 €/m²
127 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam