Pronađeno
606
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.200 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Vikend naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
2.368 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
40 m²
·
4/2 sprat
Kopaonik
Pogledaj oglas →
4.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
4.667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.500 €
2.203 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.800 €
2.282 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
37min
14min
34min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.839 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/6 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.607 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
9min
6min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.889 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.590 €
2.268 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.790 €
2.377 €/m²
Jednosoban
·
18 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.090 €
2.196 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.890 €
2.287 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.415 €/m²
Jednoiposoban
·
53 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Opština Leposavić
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
2.146 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Kraljevi Čardaci
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.027 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
Pogledaj oglas →
6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
6.000 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4/3 sprat
Kopaonik
›
Treska
30min
2min
13min
Pogledaj oglas →
5.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
362.395 €
5.575 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
408.540 €
5.521 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
313.060 €
5.492 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
30min
2min
13min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 31
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam