Nekretnine u Kraljevi čardaci
94
Aktivnih oglasa
€2.044
Prosečna cena/m²
€2.044
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
20%
76%
Dobra cena (20%)Prosečna (76%)Skupo (4%)
Oglasi
1.8k/2.1k€/m²
nekretnine
55.000 €
1.774 €/m²
Jednosoban·31 m²·1/4 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Kraljevi čardaci?
Prosečna cena kvadrata u Kraljevi čardaci, Kopaonik iznosi €2.044/m². Medijana cena je €2.044/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kraljevi čardaci?
Trenutno ima 94 aktivnih oglasa za nekretnine u Kraljevi čardaci, Kopaonik. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Kraljevi čardaci?
Od svih oglasa u Kraljevi čardaci: 20% ima dobru cenu (ispod medijane), 76% je oko proseka, a 4% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kraljevi čardaci?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kraljevi čardaci počinje od €32.000.
Sa kojih portala su oglasi za Kraljevi čardaci?
SviStanovi prikazuje oglase za Kraljevi čardaci sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.