Nekretnine u Vikend naselje
47
Aktivnih oglasa
€1.875
Prosečna cena/m²
€1.962
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
67%
27%
Dobra cena (7%)Prosečna (67%)Skupo (27%)
Oglasi
1.1k/2k€/m²
nekretnine
37.000 €
1.088 €/m²
Jednosoban·34 m²
29min8min26min
Pogledaj na:
1.8k/2k€/m²
4zida
70.000 €
1.842 €/m²
Jednosoban·38 m²·Suteren
Pogledaj na:
2.2k/2k€/m²
4zida
52.000 €
2.167 €/m²
Garsonjera·24 m²·1/5 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Vikend naselje?
Prosečna cena kvadrata u Vikend naselje, Kopaonik iznosi €1.875/m². Medijana cena je €1.962/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Vikend naselje?
Trenutno ima 47 aktivnih oglasa za nekretnine u Vikend naselje, Kopaonik. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Vikend naselje?
Od svih oglasa u Vikend naselje: 7% ima dobru cenu (ispod medijane), 67% je oko proseka, a 27% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Vikend naselje?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Vikend naselje počinje od €37.000.
Sa kojih portala su oglasi za Vikend naselje?
SviStanovi prikazuje oglase za Vikend naselje sa sledećih portala: 4zida, jaricnekretnine.rs, locusnekretnine.com, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.