Nekretnine u Taraš
3
Aktivnih oglasa
€188
Prosečna cena/m²
€192
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
25.000 €
192 €/m²
Četvorosoban·130 m²·Suteren
19min16min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Taraš?
Prosečna cena kvadrata u Taraš, Zrenjanin iznosi €188/m². Medijana cena je €192/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Taraš?
Trenutno ima 3 aktivnih oglasa za nekretnine u Taraš, Zrenjanin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Taraš?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Taraš počinje od €15.000.
Sa kojih portala su oglasi za Taraš?
SviStanovi prikazuje oglase za Taraš sa sledećih portala: 4zida, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.