Nekretnine u Lukino Selo
7
Aktivnih oglasa
€802
Prosečna cena/m²
€700
Medijana cena/m²
Oglasi
1.2k/700€/m²
4zida
189.000 €
1.181 €/m²
Trosoban·160 m²
10min45min42min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Lukino Selo?
Prosečna cena kvadrata u Lukino Selo, Zrenjanin iznosi €802/m². Medijana cena je €700/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Lukino Selo?
Trenutno ima 7 aktivnih oglasa za nekretnine u Lukino Selo, Zrenjanin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Lukino Selo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Lukino Selo počinje od €40.000.
Sa kojih portala su oglasi za Lukino Selo?
SviStanovi prikazuje oglase za Lukino Selo sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.