Nekretnine u Vodice
11
Aktivnih oglasa
€1.523
Prosečna cena/m²
€1.600
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (0%)Prosečna (0%)Skupo (100%)
Oglasi
nekretnine
59.900 €
2.219 €/m²
Jednosoban·27 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Vodice?
Prosečna cena kvadrata u Vodice, Zlatibor iznosi €1.523/m². Medijana cena je €1.600/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Vodice?
Trenutno ima 11 aktivnih oglasa za nekretnine u Vodice, Zlatibor. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Vodice?
Od svih oglasa u Vodice: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 100% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Vodice?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Vodice počinje od €25.000.
Sa kojih portala su oglasi za Vodice?
SviStanovi prikazuje oglase za Vodice sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.