Nekretnine u Vraneši
5
Aktivnih oglasa
€646
Prosečna cena/m²
€400
Medijana cena/m²
Oglasi
287/400€/m²
4zida
43.000 €
287 €/m²
Dvosoban·150 m²
4min1min11min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Vraneši?
Prosečna cena kvadrata u Vraneši, Vrnjačka Banja iznosi €646/m². Medijana cena je €400/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Vraneši?
Trenutno ima 5 aktivnih oglasa za nekretnine u Vraneši, Vrnjačka Banja. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Vraneši?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Vraneši počinje od €40.000.
Sa kojih portala su oglasi za Vraneši?
SviStanovi prikazuje oglase za Vraneši sa sledećih portala: 4zida, halooglasi. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.