Nekretnine u Kosmajska
1
Aktivnih oglasa
€620
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
124.000 €
620 €/m²
Četvorosoban·200 m²·Suteren
9min15min24min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Kosmajska?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Kosmajska, Vrnjačka Banja. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Kosmajska?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Kosmajska počinje od €124.000.
Sa kojih portala su oglasi za Kosmajska?
SviStanovi prikazuje oglase za Kosmajska sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.