Nekretnine u Staro Selo
6
Aktivnih oglasa
€910
Prosečna cena/m²
€1.000
Medijana cena/m²
Oglasi
4zida
69.500 €
1.311 €/m²
Dvosoban·53 m²
7min36min
Pogledaj na:
4zida
72.000 €
1.000 €/m²
Trosoban·72 m²·Suteren
Pogledaj na:
4zida
85.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban·85 m²
Pogledaj na:
4zida
185.000 €
285 €/m²
8 soba·650 m²·Prizemlje
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Staro Selo?
Prosečna cena kvadrata u Staro Selo, Velika Plana iznosi €910/m². Medijana cena je €1.000/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Staro Selo?
Trenutno ima 6 aktivnih oglasa za nekretnine u Staro Selo, Velika Plana. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Staro Selo?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Staro Selo počinje od €69.500.
Sa kojih portala su oglasi za Staro Selo?
SviStanovi prikazuje oglase za Staro Selo sa sledećih portala: 4zida. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.