Nekretnine u Novosadska
1
Aktivnih oglasa
€1.730
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
91.670 €
1.730 €/m²
Dvosoban·53 m²·2. sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Novosadska?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Novosadska, Temerin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Novosadska?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Novosadska počinje od €91.670.
Sa kojih portala su oglasi za Novosadska?
SviStanovi prikazuje oglase za Novosadska sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.