Nekretnine u Bački Jarak
18
Aktivnih oglasa
€1.019
Prosečna cena/m²
€1.116
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
78%
Dobra cena (78%)Prosečna (0%)Skupo (0%)
Oglasi
2.3k/1.1k€/m²
nekretnine
139.000 €
2.279 €/m²
Četvorosoban·61 m²·Suteren
Pogledaj na:
1.3k/1.1k€/m²
4zida
139.050 €
1.324 €/m²
6 soba·105 m²
5min4min6min16min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Bački Jarak?
Prosečna cena kvadrata u Bački Jarak, Temerin iznosi €1.019/m². Medijana cena je €1.116/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Bački Jarak?
Trenutno ima 18 aktivnih oglasa za nekretnine u Bački Jarak, Temerin. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Bački Jarak?
Od svih oglasa u Bački Jarak: 78% ima dobru cenu (ispod medijane), 0% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Bački Jarak?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Bački Jarak počinje od €85.000.
Sa kojih portala su oglasi za Bački Jarak?
SviStanovi prikazuje oglase za Bački Jarak sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.