Nekretnine u Centar 2
86
Aktivnih oglasa
€799
Prosečna cena/m²
€1.099
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
23%
60%
16%
Dobra cena (23%)Prosečna (60%)Skupo (16%)
Oglasi
940/1.9k€/m²
4zida
78.000 €
940 €/m²
Četvorosoban·83 m²·4/4 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Centar 2?
Prosečna cena kvadrata u Centar 2, Subotica iznosi €799/m². Medijana cena je €1.099/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Centar 2?
Trenutno ima 86 aktivnih oglasa za nekretnine u Centar 2, Subotica. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Centar 2?
Od svih oglasa u Centar 2: 23% ima dobru cenu (ispod medijane), 60% je oko proseka, a 16% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Centar 2?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Centar 2 počinje od €22.000.
Sa kojih portala su oglasi za Centar 2?
SviStanovi prikazuje oglase za Centar 2 sa sledećih portala: 4zida. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.