Nekretnine u Belegiš
18
Aktivnih oglasa
€1.453
Prosečna cena/m²
€1.433
Medijana cena/m²
Oglasi
960/1k€/m²
nekretnine
170.000 €
960 €/m²
Petosoban·177 m²·2/2 sprat
Pogledaj na:
1.8k/1k€/m²
4zida
265.000 €
1.803 €/m²
Petosoban·147 m²·Suteren
12min26min
Pogledaj na:
nekretnine
270.000 €
450 €/m²
Petosoban·600 m²·Prizemlje
4min10min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Belegiš?
Prosečna cena kvadrata u Belegiš, Stara Pazova iznosi €1.453/m². Medijana cena je €1.433/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Belegiš?
Trenutno ima 18 aktivnih oglasa za nekretnine u Belegiš, Stara Pazova. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Belegiš?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Belegiš počinje od €55.000.
Sa kojih portala su oglasi za Belegiš?
SviStanovi prikazuje oglase za Belegiš sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine, teofilnekretnine.com. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.