Nekretnine u Petrovaradinska
1
Aktivnih oglasa
€600
Prosečna cena/m²
—
Medijana cena/m²
Oglasi
nekretnine
150.000 €
600 €/m²
Četvorosoban·250 m²·1/1 sprat
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Petrovaradinska?
Trenutno ima 1 aktivnih oglasa za nekretnine u Petrovaradinska, Sremski Karlovci. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Petrovaradinska?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Petrovaradinska počinje od €150.000.
Sa kojih portala su oglasi za Petrovaradinska?
SviStanovi prikazuje oglase za Petrovaradinska sa sledećih portala: nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.