Nekretnine u Centar
16
Aktivnih oglasa
€1.463
Prosečna cena/m²
€1.550
Medijana cena/m²
Distribucija ponuda
100%
Dobra cena (0%)Prosečna (100%)Skupo (0%)
Oglasi
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban·45 m²·4/5 sprat
8min10min4min12min
Pogledaj na:
693/1.5k€/m²
4zida
200.850 €
693 €/m²
Petosoban·290 m²·1/1 sprat
9min32min25min28min
Pogledaj na:
1.1k/1.5k€/m²
4zida
245.000 €
1.109 €/m²
6 soba·221 m²
4min25min7min16min
Pogledaj na:
Često postavljana pitanja
Kolika je prosečna cena kvadrata u Centar?
Prosečna cena kvadrata u Centar, Ruma iznosi €1.463/m². Medijana cena je €1.550/m².
Koliko ima aktivnih oglasa za nekretnine u Centar?
Trenutno ima 16 aktivnih oglasa za nekretnine u Centar, Ruma. Oglasi se ažuriraju svakodnevno sa više portala.
Kakve su cene nekretnina u Centar?
Od svih oglasa u Centar: 0% ima dobru cenu (ispod medijane), 100% je oko proseka, a 0% je iznad prosečne cene za lokaciju.
Koji je najjeftiniji stan na prodaju u Centar?
Najjeftiniji aktivni oglas za prodaju u Centar počinje od €55.000.
Sa kojih portala su oglasi za Centar?
SviStanovi prikazuje oglase za Centar sa sledećih portala: 4zida, halooglasi, nekretnine. Svi oglasi su objedinjeni na jednom mestu radi lakšeg pregleda.