Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
912
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
912 €/m²
6 soba
·
170 m²
Zlatibor
›
Vodice
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Zlatibor
›
Vodice
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.838 €/m²
Jednosoban
·
68 m²
Zlatibor
›
Vodice
11min
45min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.571 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Zlatibor
›
Vodice
7min
13min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
59.900 €
2.219 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
4/4 sprat
Zlatibor
›
Vodice
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Zlatibor
›
Vodice
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.204 €/m²
Petosoban
·
108 m²
Zlatibor
›
Vodice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
623 €/m²
Četvorosoban
·
313 m²
Zlatibor
›
Vodice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.000 €
58 €/m²
429 m²
Zlatibor
›
Vodice
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380.000 €
1.490 €/m²
6 soba
·
255 m²
Zlatibor
›
Vodice
Pogledaj na:
nekretnine